SsangYong oceněn v kategorii "Motorohomů"

Klíčovými aspekty, které Motorhome Club hodnotil, byla především funkčnost a praktičnost. SsangYong Turismo Tourist zaujal velkým prostorem pro spánek, možností nezávislého topení či přípojky elektřiny. V pět metrů dlouhém voze s třímetrovým rozvorem je opravdu obrovské množství místa, interiér ale přesto působí útulně. Cestovatelé v něm navíc mohou využít např. velkou lednici či lůžka a polštáře s paměťové pěny.

Pod kapotou trůní 2,2litrový čtyřválec o výkonu 133 kW s točivým momentem 400 Nm, který může být napojen na šestistupňovou manuální převodovku nebo sedmistupňový automat. Všechny tyto komponenty pochází z dílny Mercedesu-Benz. SsangYong i díky tomu čerpá velkou jistotu ohledně kvality a na Turismo Tourist nabízí stejně jako na všechny ostatní modely pětiletou záruku s neomezeným počtem ujetých kilometrů.

Více na: http://www.autorevue.cz/hledate-vuz-na-vikendy-u-jezera-ssangyong-uz-sbira-prvni-oceneniVíce na: http://www.autorevue.cz/hledate-vuz-na-vikendy-u-jezera-ssangyong-uz-sbira-prvni-oceneni